Obstacles that do not allow you to attract money !!

Obstacles that do not allow you to attract money !!
Abstract: Release : 31 , March , 2018 7 Comment View

میتونی حدس بزنی موانع جذب نکردن پول چیه؟ فکر میکنی چه چیزی موفقیت مالی شما را تعیین می کنه؟ شاید فکر کنی به خاطر آموزش و پرورش شما باشد…. یا شاید باید سخت کار کنی .… اگر از افراد این سوال را بپرسید اکثر آنها فراموش کرده اند که داشتن تفکر مالی بسیار مهم است! […]

 

  1. میتونی حدس بزنی موانع جذب نکردن پول چیه؟
  2. فکر میکنی چه چیزی موفقیت مالی شما را تعیین می کنه؟
  • شاید فکر کنی به خاطر آموزش و پرورش شما باشد….
  • یا شاید باید سخت کار کنی .

اگر از افراد این سوال را بپرسید اکثر آنها فراموش کرده اند که داشتن تفکر مالی بسیار مهم است!

ذهنیت شما نسبت به پول عمیقا می تواند روی موفقیت مالی شما تاثیر بگذارد. اگر نسبت به پول احساسات منفی دارید، ممکن است به علت وجود سدهای عمیق در ذهن ناخودآگاه خود مانع به دست آوردن زندگی که دوست دارید شده باشید وهمیشه دلسرد شده اید!

صرف نظر از اینکه چه کسی هستید، از کجا آمده اید، یا اینکه چگونه موفق شده اید همه ما حداقل یک سد پولی داریم که می خواهیم آن را از بین ببریم .

آیا می توانید حدس بزنید سد شما چه چیزی است؟

در ادامه 5 عدد از رایج ترین سدهای پول و نحوه خلاص شدن از شر آنها را بررسی میکنیم .

1: سد عدم قدردانی

این سد اجازه نمی دهد شما از اهمیت امور مالی خود قدردانی کنید؛ بنابراین آنچه که این سد انجام می دهد این است که شما را از توجه به مقدار پولی که در حساب بانکی خود دارید دور می کند و به جای کمک به شما برای قدردانی کردن از داشته هایتان به سادگی به شما می گوید خیلی از خواسته هایتان را ندارید.

چگونه می توانید این سد را از بین ببرید ؟ یک حساب پس انداز باز کنید و پول خود را پس انداز کنید تا به شما احساس آرامش و فراوانی در جهان هستی را بدهد و توجه داشته باشید که چگونه آن را خرج می کنید و از چیزهایی که می توانید با آن بخرید سپاسگزار باشید.

2: سد ترس

آیا از خرج کردن پول زیاد می ترسید؟ آیا از افرادی که زیاد خرید میکنند متنفر هستید؟ اگر این طور است احتمالا، موانع ترس عمیقا درون شما وجود دارد! این سد حتی زمانی که شما پولی برای چیزهایی که واقعا نیاز دارید صرف می کنید باعث ایجاد احساس اضطراب می شود.

چگونه می توانید این سد را از بین ببرید ؟  اگر احساس می کنید این سد مانع داشتن یک ذهن سالم و ثروتمند است، پول را به عنوان یک انرژی ببینید که  از آن به عنوان مبادله ای برای چیزی که با ارزش هستند استفاده می کنید هر بار که خرید و یا پرداختی انجام می دهید احساس قدردانی داشته باشید که شما توانایی پرداخت آن را دارید و از خداوند سپاسگذاری کنید.

3: سد آرامش

سد آرامش تظاهر می کند که دوست شما است. این سد میخواهد شما احساس کنید که خرید کردن پول هدر دادن است و سعی دارد شما را همیشه در محیط قبلی خود نگه دارد . اما شما میدانید، شما با عادت خرید کردن چیزهایی که واقعا نیازی ندارید درگیر شده اید و از خرید کردن صرفا به خاطر ایجاد کردن احساس بهتر به صورت موقتی استفاده می کنید.

آیا چنین چیزی را تجربه کرده اید؟

این نتیجه عادت بد است که تمام پول های پس انداز و مازاد درامد شما را که باید سرمایه گذرای کنید را از بین میبرد که در نهایت شما را خوشحال نخواهد کرد.

چگونه می توانید این سد را از بین ببرید؟ اگر احساس غم، اضطراب یا خستگی دارید اطمینان حاصل کنید که علت اصلی مشکل شما همین سد است.

اگر این خارج از کنترل شما است، به جای صرف پول برای رفتن به کلاس یوگا ، با یک دوست ثروتمند صحبت کنید یا یکی از آلبوم های ثروت را گوش کنید.

4: سد نالایقی

این بلوک بالاتر و فراتر از هر سد دیگری است که مانع شما برای داشتن پول بیشتر می شود و هر زمان که یک هدف یا رویایی را برای خود معین میکنید به شما میگوید باید خیلی خوش شانس باشی ، تو لیاقت داشتن این هدف را نداری یا انجام این کار نیاز به استعداد خاصی دارد.

چگونه می توانید این سد را از بین ببرید؟ احساس نالایقی را با نقاط قوت خود عوض کنید، به ویژه هنگامی که احساس ناتوانی کردید.برای اینکار نقاط قرت خود را بنویسید و هر روز انها را مرور کنید.

احساسات خود را با افراد موفق که کلاس های آموزشی برای  کمک به دیگران به اشتراک بگذارید و هرگز برای موفق شدن عذر و بهانه نیاورید.

5: سد بی احترامی به پول

این سد به شما اجازه نمی دهد به طور جدی به اندازه کافی پول بدست اورید درنتیجه، شما کسب دارمد را جزء اولویت های خود قرار نمی دهید.

حدس بزنید این سد چه است؟ این دقیقا چرای این است که شما تا به حال یک رابطه خوب و دوست داشتنی را با پول ایجاد نکرده اید.

چگونه می توانید این سد را از بین ببرید؟ با پول به احترام رفتار کنید و آن را ارزشمند بدانید.مثل نان که برکت خداوند و قابل احترام است پول نیز قابل احترام است پس از انجام این کار پول نیز به شما احترام می گذارد.

آیا می توانید یکی از این 5 سدی که موانع موفقیت مالی شما می شود را درون خود پیدا کنید؟ احساست را در مورد این موانع در زیر با دیگران به اشتراک بگذارید.

اگر میخواهید عمیق تر روی ناخودآگاه خود کار کنید و سدهای خود را از بین ببرید میتوانید از پکیج ویژه استفاده کنید.

در این پکیج یاد خواهید گرفت که چطور با انجام چند قدم ساده می توانید زندگی رویایی خود را خلق کنید. اینجا کلیک کنید

You can also register your comment

search

Enter the word to search for

Login to account

Password recovery

Create a new account