Share this content


Added to favorites


The success of a 17 year old boy

The success of a 17 year old boy
Abstract: Release : 15 , July , 2016 4 Comment View

تمپر تامپسون به طور متوسط هنوز 17 سال ندارد. او از  سن 13 سالگی بازاریاب انلاین بوده است .و هم اکنون ماهی 30.000$ درامد زایی میکند و هدف بعدی او برای سال اینده این است که درامد خود را در ماه به 100.000$ افزایش دهد .دانش اموزان فروش و بازاریابی انلاین دبیرستان روش او را […]

 

تمپر تامپسون به طور متوسط هنوز 17 سال ندارد.

او از  سن 13 سالگی بازاریاب انلاین بوده است .و هم اکنون ماهی 30.000$ درامد زایی میکند و هدف بعدی او برای سال اینده این است که درامد خود را در ماه به 100.000$ افزایش دهد .دانش اموزان فروش و بازاریابی انلاین دبیرستان روش او را چاپ کردند و به عنوان یکی از موفق ترین نوجوان کشور دانستند .تامپسون برای رسیدن به اهدافش بسیار جدی و سرسخت است و این مقاله را به اشتراک گذاشت.ادامه صفحه را مطالعه کنید تا پنج درس موفقیت او را برای افزایش مهارت های خود بکار گیرید.

1: همه چیز را امتحان کردن

“اگر شما جزء دسته افرادی هستید که دست به عمل نمیزنند باید بدونید هرگز موفقیت نمیشوید” تامپسون میگوید داشتن ایده های بزرگ ارزان است اما پیاده سازی این ایده ها تفاوت واقعی را ایجاد میکند.

 

2: شکست برای یادگیری است

“بسیاری از مردم سعی میکنند در زندگیشان شکست نخورند “او میگوید  جای تعجبی نیست که این افراد به موفقیت دست پیدا نمیکنند در واقع شکست یک مزیت است،شما از اشتباهات خود یاد میگیرید و این باعث بهتر شدن شما میشود.”شکست بخش ضروری از فرایند این پروسه است”و بدانید اگر شما هرگز شکست نخورید شما به اندازه کافی تلاشی برای بدست اوردن موفقیت نمیکنید.

3:تمرکز

قدرتمند ترین چیزی که میتواند به شما کمک کند این است که فقط روی یک موضوع خاص تمرکز کنید و این میتواند نتایج شما را بسیار بزرگتر کند.

4:افراد مثبت بسیار مهم هستند

اگر شما خودتان را با افراد منفی احاطه کنید باید انها را رها کنید و بدانید افراد مثبت شما را حمایت و کمک میکنند تا اهداف خود را سریعتر بدست اوردید .تامپسون میگوید تا میتوانید خودتان را با افراد مثبت احاطه کنید نه افرادی که شما را به سمت شکست هدایت میکنند.

5: اسایش و راحتی دشمن شما است

بسیاری از مردم اهدافشان را بدست می اوردند و میگویند که خوشحال و راحت هستند ولی تامپسون میگوید اگر شما احساس راحتی میکنید میتوانید موفقیتتان را رشد دهید به عنوان مثال در کلاس هشتم تامپسون یک هدف 100$ را در یک ماه برای خودش در نظر گرفت در حالی که او در حال تلاش برای برای ساختن 30.000 $ در ماه بود تا به هدف اصلی خود 100.000$ در ماه برسد پس سعی کنید با اهداف کوچک به سمت اهداف بزرگتری حرکت کنید و همیشه در حال تلاش و چالش باشید نه اینکه احساس راحتی شما را متوقف کند.

You can also register your comment

search

Enter the word to search for

Login to account

Password recovery

Create a new account