Share this content


Added to favorites


Can you make wealth or is it just a dream?

Can you make wealth or is it just a dream?
Abstract: Release : 23 , December , 2016 3 Comment View

همه ما دوست داریم ثروت را در زندگیمان ایجاد کنیم و حتی بدون توجه به پول های در جیبمان دور دنیا را بگردیم.چه کسانی نمیخواهند برای آزادی مالی و توانایی هایشان برای چیزهایی که میخواهند تلاش کنند؟ شما اسم این افراد رو چه میگذارید؟ بخش سخت رویای ثروت این است که بسیاری از ما نمیخواهیم […]

 

همه ما دوست داریم ثروت را در زندگیمان ایجاد کنیم و حتی بدون توجه به پول های در جیبمان دور دنیا را بگردیم.چه کسانی نمیخواهند برای آزادی مالی و توانایی هایشان برای چیزهایی که میخواهند تلاش کنند؟ شما اسم این افراد رو چه میگذارید؟

بخش سخت رویای ثروت این است که بسیاری از ما نمیخواهیم رسیدن به رویاهایمان را درک کنیم.ممکن است بسیاری از ما در چاله قرض و بدهی ها آن هم با درامد و شغل بسیار کم درامد باشیم و یا هر دلیل دیگری اما مهم دلیل نیست چون رویاهایمان به نظر می آید دست نیافتنی هستند.

سوال بزرگ بعدی که دور این رویا پرسه میزند این است که چطور میتوانم ثروتی که را لازم دارم را به اندازه کافی ایجاد کنم؟ ساختن ثروت لازمه چند فاکتور است که باید انها را انجام دهید.

1:شما باید از بدهی هایتان خارج شوید

2:درامد داشته باشید و در برخی از موارد سرمایه گذاری هم داشته باشید

شما نمیتونید فقط با حساب پس انداز ثروتمند شوید این هرگز اتفاق نخواهد افتاد .واقعا برای افرادی که میترسند سرمایه گذاری کنند متاسفم.اما اگر شما خواهان استقلال مالی هستید پس از قطار سرمایه گذاری عقب نمانید.

 

 

چطور ثروت را بسازم؟

من هر ماه سرمایه گذاری های رو انجام میدم یادمه زمانی که کوچکتر بودم آزادی مالی یکی از رویاهای من بود و زمانی که برای اولین بار خودم درامد داشتم .واقعا آن رو یک روز با شکوه برای من بود آن پول واقعا برایم پول زیادی بود.

در سنین نوجوانی واقعا تا زمانی که از شر بدهیهای بانک خلاص نشدم مسیرم به سمت ثروتمند شدن شروع نشد و این واقعا ارزش منفی دارند که شما بیش از درامدتان بدهی داشته باشید.البته در کتاب هایم در این مورد بسیار صحبت کردم که ماهیانه 6 میلیون بدهی داشتم و افزایش ثروت من زمانی شروع شد که از شر کارت اعتباری بانک خلاص شدم و به مرور ماه به ماه ثروتم بیشتر و بیشتر شد.

البته من همیشه روی دارایی هایم تمرکز کردم و میکنم.من یک خانه شخصی داشتم که این خود یک پله بالاتر نسبت به دیگر مردم بود.همچنین یک وسیله نقلیه که با فروش آن پول خوبی میتوانستم داشته باشم که این یک دارایی به حساب می اید.

جدیدترین و موثر ترین راه برای تولید ثروت سرمایه گذاری است.اولین سرمایه گذاری که کردم زمانی بود که دانشگاه میرفتم و البته ضمن اینکه قوانین کار رو بلد نبودم شکست خوردم اما درس های بسیار خوبی گرفتم که الان صد ها برابر آن زمان پول من برگشت.

هدف من در این مقاله این است که شما درامدتان را از متنوع ترین راه های سرمایه گذاری زمانی که به پول نیاز دارید بدست اورید.

قطار سرمایه گذاری

من یاد گرفتم سرمایه گذاری بهترین راه برای افزایش سرعت سرمایه گذاری است.بله منم میتونم پول رو توی یک حساب پس انداز نگه دارم اما زمانی ثروتمند میشم که 200 سالم شده . در حال حاظر دارو درمان و تکنولوژی پیشرفت بسیار بزرگ و سریعی دارد البته تمرکز من نه فقط روی رسیدن به استقلال مالی است بلکه روی بیرون امدن از سرمایه گذاری و رسیدن به استقلال مالی است.

خوب حالا شما اطلاعاتی رو دارید و این طرح من برای ساختن ثروتم است .طرح من اینو لازم داره که از بدهی هایی که قبل داشتی خلاص شوی. این نباید مشکل باشد اگر بدهی های زیادی داری اشکال ندارد و اصلا مهم نیست انها چه هستند هر چه زودتر انها را پرداخت کن و ثروت خودت را بساز و زمانی که انها پرداخت شدن روی هر زمینه ای که فکر میکنی مناسب با توانایی های شما است سرمایه گذاری کن (در این مسیر هماهنگی ناخوداگاه و خوداگاه تو بسیار مهم است)

خوب حالا شما چکار میکنید ؟ آیا در حال ساختن رویایت هستی و برای آن کاری انجام میدهی ؟ اگر اینطور است چه کار میکنی؟  اگر نه چه چیزی تو رو عقب نگه داشته ؟ بسیار علاقه مندم طرز تفکر و استراتژی هایی که داری رو بشنوم و حتی الممکن بهت کمک کنم البته دوستان دیگر هم میتوانند در پاسخ به همدیگه کمک کنند.

You can also register your comment

search

Enter the word to search for

Login to account

Password recovery

Create a new account