Share this content


Added to favorites


from-poor-mindset-to-rich-mindset

from-poor-mindset-to-rich-mindset
Abstract: Release : 25 , May , 2018 0 Comment View

آیا درحال تلاش برای کسب پول بیشتر هستید؟ آیا می خواهید یک یا چند منبع درامد زایی پول داشته باشید که نه تنها نیازهایتان را برطرف میکند بلکه بتوانید سطح زندگی خود را افزایش دهید؟ ممکن است قبلا روش ها را آزمایش کرده باشید اما موفقیت زیادی کسب نکرده اید حال ممکن است بگوئید که […]

 

آیا درحال تلاش برای کسب پول بیشتر هستید؟ آیا می خواهید یک یا چند منبع درامد زایی پول داشته باشید که نه تنها نیازهایتان را برطرف میکند بلکه بتوانید سطح زندگی خود را افزایش دهید؟ ممکن است قبلا روش ها را آزمایش کرده باشید اما موفقیت زیادی کسب نکرده اید حال ممکن است بگوئید که چه چیزی در این مقاله جدید وجود دارد. خوب، ما می خواهیم علت فقر و ریشه فقر را بررسی کنیم  از این رو ما این مقاله را ” از ذهنیت فقیرانه به ذهنیت ثروتمندانه ” نامگذاری کردیم.

ممکن است از دیدن این ویدئو نیز خوشحال شوید

 

چه ذهنیتی وجود دارد که باعث ثروتمند شدن می شود؟

شما این را باور نکنید اما وقتی افکار مربوط به فقر را از ذهن خود ساطع میکنید کسی موفقیت همیشه با تردید خواهد بود که به طور کامل وارد زندگی شما می شود.

بگذارید با جزیئات این را بررسی کنیم . اندیشه فقر می تواند ما را از رونق کسب کار دور نگاه دارد. اگر فردی تمرکز خود را بر آنچه که او ندارد و یا اینکه او فاقد آن مقدار پول است بگذارد، ذهن ناخودآگاه آن فرد را در معرض کمبود و منفی قرار می دهد. این افکار تکراری و پوچ مبنای رفتار، عمل و در نهایت شخصیت شما را تشکیل می دهند. به این ترتیب این فرد به طور مثال می تواند جریان پول را به سمت خود متوقف کند.

به عبارت دیگر، ما همان چیزی است که فکر می کنیم. و اتفاقات و شرایط شروع به اشکار شدن در دنیایی فیزیکی و زندگی می کنند.

در خطوط قبلی تلاش کردیم بر این نکته تمرکز کنیم که ما باید مراقب ذهن ناخودآگاه خود باشیم تا پروسه تولید ثروت را خراب نکند. در غیر این صورت، ما قادر نخواهیم بود که درهای ثروت را به سوی خود باز کنیم.

مراحل اصلاح ذهنیت فقیرانه

بسته به اعتقاتمان در مورد پول و در مورد خودمان، ما یا پول را جذب میکنیم یا نمی کنیم .

1: شناسایی صحبت منفی درونی و متوقف کردن آنها

آیا صدای هایی که در سرتان می شنوید، شبیه به موارد زیر است:

     “من هرگز نمی توانم با پول خوب باشم.”
     “این شرم آور است که پول دریافت کنم فقط پرداخت می کنم”
     “من از درخواست تخفیف متنفر نیستم”
     “من هرگز ثروتمند نخواهم بود”
     “من هرگز نمیتوانم افزایش حقوق و دستمزد مناسب را دریافت کنم.”
     “من در مدیریت پول، امور مالی و سرمایه گذاری ضعیف هستم”

در این صورت بلافاصله این رفتار بسیار مخرب را متوقف کنید.

 

چگونه گفتگو منفی درونی را متوقف کنیم؟

اگر میخواهید ثروتمند شوید، نخستین قدم این است که آگاه باشید که گفتار منفی تبدیل به عادت شما شده است.

دوم، به محض اینکه شما چنین کلمات مخربی را که از دهان خود خارج کردید یا در سرتان زمزمه شد با صدای بلند بگویید، “این گفتها دروغ است”

سوم، حداقل 3 بار  انچه را که گفتید یا فکر کردید را معکوس کنید و فکر کنید که اتفاق افتاده است. به عنوان مثال، اگر شما می گویید «من در مدیریت پول، مالی و سرمایه گذاری ها ضعیف هستم»، به زمان های اخیر فکر کنید که بودجه بندی یک فعالیت هر چند کوچک را با موفقیت مدیریت کردید و هزینه های آن را کنترل کردید. ممکن است رفتن به پیک نیک با دوستان باشد.

هنگامی که شما در اصلاح کلمات و افکار خود موفق شدید، امور مالی شما قطعا بهبود خواهد یافت.

2: افکار خود را تغییر دهید

یک نقل قول مشهور نورمن وینسنت پیل وجود دارد – “افکار خود را تغییر دهید جهان خود را تغییر دهید”.

بطور پیوسته افرادی که از فراوانی و رفاه لذت نمی برند کسانی هستند که عادت دارند که خود را با افکار منفی همراه کنند. آنها این کار را آگاهانه انجام نمی دهند، این به نظر می رسد عادت آنهاست.

این عادتی است که باید حذف شود و باید با افکار مثبت و نگرش قدردانی جایگزین شود.

در ابتدا ممکن است انجام این کار سخت باشد زیرا عادت های قدیمی سخت از بین می روند. این می تواندبا تغییر دوستان و گروه هایی که با انها هستید آغاز شود. هنگامی که شما شروع به ارتباط با افراد جدیدی می کنید که نگرش مثبت در مورد موفقیت و ثروت دارند، شما شروع به فکر کردن و عمل کردن شبیه به آنها خواهید کرد. اجازه دهید ذهن ناخودآگاه شما شروع به جذب جنبه های خوب زندگی نگرش، و وضعیتتان کند.

3: پس انداز و مدیریت پول

شما نباید تمام پولی که کسب می کنید هزینه کنید یک عادت به پس انداز پول خود به طور منظم  داشته باشید حتی اگر مقدار آن بسیار کم است.

هنگامی که شما عادت به صرفه جویی را درون خودتان برنامه ریزی می کنید وضعیت مالی و ثروت شما شروع به تغییر میکند و شما شروع به داشتن احساس شگفت انگیزی از کنترل پول و ارتقاء زندگی خود خواهید کرد.

4: سرمایه گذاری کنید

فقط این کافی نیست که پول پس انداز کنید پول باید سرمایه گذاری شود. قطعا شما از درامد غیر فعال خوشحال خواهید شد. هنگامی که مبلغ سرمایه گذاری افزایش می یابد، به لطف قدرت اثر مرکب، شگفت زده خواهید شد که چقدر ثروت تولید میوشد

در این مرحله، حس خود ارزشی شما افزایش می یابد و شما خود را بسیار بیشتر از قبل با ارزش می دانید.

مانند مانند را جذب می کند و به زودی شما با افرادی که دارای یک ذهن مشابه هستند ارتباط برقرار خواهید کرد. این اتفاق سیستم اعتقادی مثبت شما را تقویت می کند و فراوانی و ثروت را به سمت شما روانه می کند.

5: در نگرش قدردانی زندگی کنید

هنگامی که عادت دارید به طور مرتب برای چیزهایی که قبلا داشته اید (مثلا در مورد سلامتی که دارید، تحصیلات، خانواده، همسر ) شما درهای موفقیت های بیشتری را باز می کنید تا جهان بتواند بیشتر به شما بدهد

6: باور داشتن به بخشش

نگاهی به اطراف کنید بسیاری از افراد ثروتمند به شدت اعتقاد به بخشش و کمک های بشردوستانه دارند. نه تنها این فلسفه آنهاست، بلکه آنها در واقع آن را تمرین و به ان عمل می کنند. در دوران ما، بزرگترین مثال بیل گیتس است که از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس (BMGF) کار بزرگی انجام می دهد. گفته شده است این بنیاد یکی از بزرگترین بنیادهای خصوصی در ایالات متحده است که دارایی های 38 میلیارد دلاری را دارد

تبدیل شدن به یک فرد ثورتمند به معنای جذب پول و ثروت بیشتر نیست. این در مورد روی هم کردن پول نیست بلکه درمورد جذب کردن است. حتی اگر درآمد زیادی کسب نکنید، هنوز می توانید مقدار کمی از پولتان را صرفه جویی کنید و به میزان کمتری را هزینه کنید. این عمل بخشش و خیره همراه با احساس خوب ارتعاشات انرژی شما را افزایش می دهد و درهای جذب چیزهای بهتر را به سوی خود باز می کنید.

با انجام اقدامات بخشش، ممکن است در واقع متوجه می شوید که شما پول بیشتری را جذب می کنید. به این ترتیب به صورت اتوماتیک مقدار بخشش خود را افزایش خواهید داد.

این ویدئو را حتما مشاهده کنید کلیک کنید

7: تأییدات مثبت

این تأکیدات قدرت تغییر افکار و اندیشه ما را از مسیر ناخواسته ها به سمت خواسته هایمان را دارند اعتقادات می توانند عادت ها، اعمال و حتی شخصیت کامل انسان را در خطوط مورد نظر تغییر دهند.

به همین دلیل در این سایت از این روش قدرتمند جهت تغییر عادت ها و افکار استفاده میشود.

برای ورود به آلبوم محصولات صوتی اینجا کلیک کنید

8: اعتقاد به اینکه جهان قدرتمند است

اقدام مناسب در جهت درست ، افکار مثبت و استفاده از تاکیدات با ایمان کامل اعتقاد شما را به قدرت های جهان افزایش می دهد. این قانون جاذبه است.

شما همچنین می توانید آن را معنویت بنامید یا از اعتقاد و مذهب خود پیروی کنید. این انتخاب شخصی شما است. ایمان شما انرژی، صبر ، آرزوی شما را به ارمغان می آورد. شما احساس خوشحالی میکنید و به دنبال هدف خود یعنی تبدیل شدن به یک ثروتمند هستید. هنگامی که شما قدرت های بزرگ را به عنوان شریک خود در نظر می گیرید دلیل خوبی است که شما به آرزوهیتان خواهید رسید.

سخن آخر

اگر به طور جدی قصد دارید از فقر به ثروتمند، و موفقیت حرکت کنید، باید روی تغییر خود کار کنید. بله، مهمترین چیز تمرکز و فعالیت روی خودتان است.

بزرگترین تغییری که به دست خواهید آورد، تغییر روانشناختی شما خواهد بود. هنگامی که شما برای به دستیابی به یک تغییر موفق هستید، در تغییر سیستم اعتقاد و رفع دغدغه فقیرانه نیز موفق خواهید بود.

تفکر شما بزرگتر خواهد شد امکانات جدیدی پیدا می کنید افق شما گسترده تر می شود که به شما اجازه می دهد تا در خارج از محدودیت ها فکر کنید.

همه چیز بستگی به قدرت تصمیم گیری شما است. هنگامی که تصمیم می گیرید ذهن خود را عوض کنید، فرصت های شگفت انگیزی که شما هرگز فکر نمی کردید را به سمت خود جذب می کیند.

You can also register your comment

search

Enter the word to search for

Login to account

Password recovery

Create a new account