Share this content


Added to favorites


how to be a money magnet starting from today?

how to be a money magnet starting from today?
Abstract: Release : 21 , February , 2016 0 Comment View

این غم انگیز است که بگویم چگونه بسیاری از مردم در این دنیا به سختی درامد کسب میکنند و در نتیجه برای دریافت بیشتر ان تقلا میکنند. انها همه چیز میخواهند اما این را نمیدانند دلیل اینکه پول در زندگیشان وجود ندارد چیست. هدف من این است که درک خود را نسبت به پول تغییر […]

 

MoneyBag

این غم انگیز است که بگویم چگونه بسیاری از مردم در این دنیا به سختی درامد کسب میکنند و در نتیجه برای دریافت بیشتر ان تقلا میکنند. انها همه چیز میخواهند اما این را نمیدانند دلیل اینکه پول در زندگیشان وجود ندارد چیست.

هدف من این است که درک خود را نسبت به پول تغییر دهید . من انتظار ندارم شما پس از اینکه شما این مطلب را خواندید ناخوداگاه نظر خود را درمورد پول عوض کنید .

این ممکن است بزرگ باشد اگر شما تمایل دارید میلیونر باشید و یک قایق خصوصی داشته باشید یا یک مجموعه از ماشین های فانتزی و 10 قصر در سرار جهان داشته باشید درست است اما هدف من این نیست. من میخواهم شما یک ناخوداگاه درست در مورد پول داشته باشید که به شما اجازه میدهد از زندگی روزانه خود لذت ببرید بدون مبارزه کردن برای داشتن ان. من میخواهم شما یک خرید فیزیکی که نیاز دارید را برای خودتان داشته باشید بدون محاسبه هر ریال ان و میخواهم شما پول را به طور طبیعی به زندیگتان جذب کنید بهرحال شما به ان نیاز دارید بدون اینکه در مورد ان نگران شوید.

در مطالب بعدی سعی میکنم عمیق تر در مورد پول صحبت کنم ،قدردانی نسبت به پول و چطور یک حالت درست از امدن پول داشته باشیم.

امروز میخواهم به شما 5 اقدام ساده و تکنیک های واقعا خوب را که شما میتوانید انها را از امروز پیاده سازی کنید و تفاوت را احساس کنید و نتیجه ان را در پایین همین صفحه بگذارید تا دیگران هم بتوانند استفاده کنند.

 

5 تکنیکی که شما میتوانید با پیاده سازی انها به راحتی پول بیشتری را جذب کنید:

1- هر فرصتی که بدست می اورید نسبت به پول قدردانی کنید: حتی اگر یک ریال در خیابان پیدا کردید برای اینکه این پول انجا بود او را تحسین کنید تصور کنید چه احساس خوبی است وقتی کسی از ما قدردانی میکند حتی برای کارهای کوچکی که انجام میدهیم چگونه احساس دارید؟ این باعث میشود که شما احساس بزرگی بکنید که شما بخواهید بیشتر از ان کار را انجام دهید.این همان چیزی است که در مورد قدردانی کردن از پول اتفاق می افتد ،زمانی که شما از وجود پول قدردانی میکنید حتی یک ریال جهان بیشتر از ان را برای شما ارسال میکند.

2- تقویت مرز های خود و داشتن شجاعت برای گفتن نه برای انچه که نمیخواهید و گفتن بله برای انچه که میخواهید. به این ترتیب شما به جهان یاد میدهید که دیگران چطور با شما رفتار کنند. اجازه دهید ببینیم دیگران در مورد شما چه فکر میکنند (یک پست کامل در مورد این موضوع است که سوالات زیادی در مورد اینکه مهم است یا نه انچه دیگران در مورد شما فکر میکنند )

زمانی که برای شما مهم نیست دیگران چه درباره شما فکر میکنند شما نفوذ دیگران را به خود کاهش میدهید.

چرا تعریف کردن انچه شما میخواهید و انچه که نمیخواهید مهم است؟ از انجا که انجام ندادن این کار ابهام وترس از نه گفتن ،دیگران را تشویق میکند از شما سوء استفاده کنند و باعث ایجاد عدم قدردانی دیگران از شما میشود همچنین داشتن یک احساس درماندگی در شما.

تعیین مرزهای خود عزت نفس که منجر به اعتماد به نفس بالا میشود را در وجود شما بالا میبرد و نگه داشتن انرژی خود برای کارهای واقعا مهم.

3- ایجاد لیست ارزوها . درست کردن لیست از 100 خواسته.

این لیست شامل ان کارهایی است که شما میخواهید انجام دهید یا اینکه دیگران برای شما انجام دهند و صرفا به پول محدود نمیشود و شامل همه چیز است.لیست بزرگ ناخوداگاه شما را از داشتن ترس ازاد میکند.

شما میبینید که چگونه این کار شگفت انگیز است چرا این این لیست مغز شما را تحریک میکند برای چیز هایی فراتر از چیزهای که قبلا هرگز در مورد ان فکرنمیکردید.

و زمانش که برسد همه ان چیز ها در زندگی شما پدیدار میشوند همراه با کمک های مالی.

4- مدیریت بسیار عالی پول- بدانید دقیقا چه مقدار پول دارید دارایی های شما چه هستند ،پول شما از کجا تولید میشود و این پول کجا سرمایه گذاری یا خرج میشود .شما باید حسابدار خود باشید.

پس از اینکه شما فهمید چقدر دارید، 10% الی 15 % درامد خود را ذخیره کنید حتی اگر بدهی دارید.اگر نمیتوانید 10 % امکان پذیر نیست 5 هزار تومن را ذخیره کنید و نکته این است که پول در حساب پس انداز شما مدام افزایش می یابد .زمانی که شما مینویسید چقدر شما دارید و از حساب خود اگاه هستید شما به ان انرژی میدهید و پول احترامی را دریافت میکند و از شما قدردانی میکند که شما بیشتر از ان را برسانید.

5- خودتان را با ارتعاشات موفقیت محاصره کنید.خود را با افراد ، شرایط و ثروت که باعث میشود شما موفقیت را به زندگی خود جذب کنید احاطه کنید .معمولا ما صفات و ویژگی های افرادی را جذب میکنیم که بیشتر با انها در ارتباط هستیم پس از الان تصمیم بگیرید زمان کمتری را با این افراد صرف کنید و یا اصلا هیچ زمانی را به انها اختصاص ندهید با کسانی که از کمبود اگاهی برخوردار هستند.

اطراف افرادی که اگاهی زیادی دارند باشید و با همان ارزش پول که افراد قبلی داشته اند و فرایند افکارشان ،تصمیم گیری هایشان و ابزارهای طبیعی که انها در زندگی خود استفاده میکرده اند، دیدشان به زندگی را یاد بگیرید در اطراف افراد برنده ای باشید که اگاهی فراوانی را دارند افرادی که احساس خوبی از زمان دارند که به شما کمک میکند اگاهی خود را برای جذب چیز هایی که میخواهید تقویت کنید.

You can also register your comment

search

Enter the word to search for

Login to account

Password recovery

Create a new account