Share this content


Added to favorites


subconscious-mind-and-god

subconscious-mind-and-god
Abstract: Release : 9 , June , 2018 0 Comment View

باور داشتن به قدرت ذهن ناخودآگاه subconscious-mind ” خدای درون “ بدن ما یک هدیه از طرف خداست و خدا به شکل روح در آن زندگی می کند، ما از قدرتی که داریم اگاه هستیم قدرت ذهن که میتوانیم با آن تمرکز کنیم. با تمرین مداوم مراقبه می توانیم به آرامی به قدرت درونی خود […]

 

باور داشتن به قدرت ذهن ناخودآگاه subconscious-mind ” خدای درون “

بدن ما یک هدیه از طرف خداست و خدا به شکل روح در آن زندگی می کند، ما از قدرتی که داریم اگاه هستیم قدرت ذهن که میتوانیم با آن تمرکز کنیم. با تمرین مداوم مراقبه می توانیم به آرامی به قدرت درونی خود پی ببریم. از آنجا که وقتی بدن در شرایط مناسب در حالت آرامش است، تنها ذهن می تواند ما را در سطح ارتباط با خدا هدایت کند و تنها پس از آن ممکن است سیگنال های روح و معنویت با ذهن و جسم هماهنگ شوند.

ذهن ناخودآگاه، مرکز قدرت ذهن ما

ذهن ناخودآگاه ما با ثروت بی نهایت پر شده است. اگر چشم های ذهنیمان بیدار شوند، می توانیم گنج بی نهایت درون خود را ببینیم و این فقط  زمانی که چشم های ذهنی باز شوند، می توان آن را تجربه کنند. برای زندگی کردن زندگی ، به آنچه که نیاز داریم مقاومت قدرت درونی است تا هرگز چیزی ما را متوقف نکند در این صورت می توانیم معدن طلا را استخراج کنیم که در درون ما وجود دارد. قدرت پنهان ذهن ناخودآگاه می تواند موفقیت بیشتر، رونق بیشتر، خوشبختی بیشتر، سلامتی و لذت بیشتری در زندگی ما به ارمغان بیاورد؛ این قدرتی است که ما در حال حاضر داریم. ذهن ناخودآگاه راه حلی برای همه مشکلات و علت هر معلولی است.

 تجربه ها و عملکرد ما پاسخ ذهن ناخودآگاه ما به افکار ما است.به خودتان اجازه دهید ذهن ناخوداگاه با محبت، صلح و افکار خوب اشغال شود در این صورت بیشتر از آنچه تصور می کنیم به ما موفقیت ،آرامش و خوشبختی می دهد. اگر ما بدانیم چگونه با ذهن آگاهانه و ناخودآگاه خود ارتباط برقرار کنیم، می توانیم زندگی ما را به نحوی بسیار بهتر هدایت کنیم به نحوی که خودمان دوست داریم. قدرت ذهن ناخودآگاه تنها راه  برای ارتباط با منبع الهام، خلاقیت، قدرت و آرامش است. ذهن ناخودآگاه از طریق شهود درک می شود. حتی زمانی که ذهن خودآگاه در خواب است، ناخوداگاه کار می کند، زیرا چیزهایی میبینیم که نمی توانیم از طریق چشم در زمان بیداری ببینیم

ویلیام جیمز، پدر روانشناسی آمریکایی، “قدرت حرکت جهان در ذهن ناخودآگاه شما است

ویلیام جیمز سایدیس (انگلیسی: William James Sidis‎؛ ۱۸۹۸–۱۹۴۴) ریاضی‌دان، کیهان‌شناس و زبان‌شناس نابغه آمریکایی بود که توانایی خارق‌العاده‌ای در یادگیری زبان‌ها و ریاضیات داشت.وی با ضریب هوشی معادل ۲۵۰ تا ۳۰۰ به عنوان یکی از باهوش‌ترین انسان‌های تمام اعصار شناخته می‌شود. (از آن زمان تا کنون معیارهای اندازه‌گیری ضریب هوشی تغییر یافته‌است)او در یازده سالگی وارد دانشگاه هاروارد شد و تا سن هشت سالگی هشت زبان را (زبان لاتین، یونانی، فرانسوی، روسی، آلمانی، زبان عبری، ترکی، و ارمنی) خودآموز فرا گرفت.

افکار ما منجر به دستاوردهای ما هستند

اگر ما ذهنمان را با افکار مثبت پر کنیم، می توانیم تمام منفیات را از ذهن آگاه و ناخودآگاه دورکنیم. اعتقاد ما عکس العمل ذهن ناخودآگاه ما است. ما به چیزی تبدیل می شویم که فکر می کنیم. قدرت ناخوداگاه قدرتی است که باعث می شود بر اساس باورهایمان دست به عمل بزنیم  ، ویلیام جیمز می گوید: “طوری عمل کنید مثل اینکه آن طور هستید و خواهید بود”

ذهن ناخودآگاه شخصیتی است که همیشه در جهت رسیدن به هماهنگی و صلح تلاش می کند اما  دستورالعمل های اشتباه وارد شده برای شکست هستند: عدم اعتماد به نفس ، عدم موفقیت ، ترس ؛ اینها دستورالعمل های مخربی هستند که ذهن ناخودآگاه انها را باور کرده است.بنابراین وقتی ما یک فکر درست را به ذهن ناخودآگاه می فرستیم می توانیم آنچه را که می خواهیم به دست بیاوریم و ذهن ناخودآگاه این فکر را قبول می کند و آن را اجرا می کند. ذهن ناخودآگاه  به فکری که ذهن آگاهانه پذیرفته است، واکنش نشان می دهد. هنگامی که ما تمرکز و توجه ذهنی خود را روی اهداف، افکار و تلاش هایمان متمرکز می کنیم، ذهن ناخوداگاه ما تلاش میکند از ما حمایت کند. صلح، خوشبختی، هماهنگی این ها غیر قابل لمس هستند و ترکیب زندگی و منبع درونی ما خود عمیق ما را نشان میدهد.

این اطلاعات بی حد و حصر ذهن ناخودآگاه باهوش، بی انتها و بی نهایت است. حقیقت نهایی چیزی است که ما دنبال آن هستیم و آن ما را دنبال میکند مهمترین بخش تصمیم گیری، تفکر و باور است که قدرت تغییر همه چیز را دارد؛ اعتقاد درست از ترس آزاد هستند بنابراین این زمانی است که می توانید به آنچه که می خواهید برسید.

جهان با قانون جهانی عمل و عکس العمل کار میکند.  جایی که عمل ایجاد میشود واکنش پاسخ ذهن ناخودآگاه است. ماهیت ذهن ناخودآگاه واکنشی و بازتابی است؛ آن چیزی که وارد آن میشود را برآورده می کند، به عبارت دیگر دریافت میکند و پاسخ می دهد. اگر ما درست فکر کنیم، اقدامات ما بر اساس تصمیمات درست ما خواهد بود. اگر ذهن و روح ما به قدرت درونی ما، خدای درونی باور داشته باشد، ما قادر خواهیم بود انتظار بهترین ها را داشته باشیم و تنها بهترین ها را بدست آوریم.

ما شادی را می خواهیم اما شادی چیست؟ شادی تنها حالت ذهنی است. ما قدرت انتخاب داریم که خوشبختی را انتخاب کنیم و غم و اندوه را نادیده بگیریم. ما فقط باید ذهن خود را به شادی برسانیم، زیرا خداوند این جهان را با عشق، زندگی، هماهنگی و شادی ایجاد کرده است بنابراین جایی برای غم و اندوه وجود ندارد. وقتی ما ذهن خود را با افکار مثبت پر می کنیم، جهان تلاش میکند که به ما شادی و صلح بپردازد. دنیای الهی با عشق، صلح، سلامتی، رفاه و هماهنگی احاطه شده است.

ما باید عادت های خوشبختی را ایجاد کنیم و تصمیم بگیریم که به غم و اندوه اجازه ندهیم ما را کنترل کنند. خواسته های ما ، ما را به شادی هدایت می کند؛ هر یک از ما یک معدن شادی را در افکارمان داریم شادترین فرد کسی است که دائما این افکار را تولید می کند.

مهمترین چیز در زندگی، قدردانی از آنچه که داریم است ما باید آنچه را که داریم قدردانی کنیم، و از آنچه انجام میدهیم لذت ببریم. هر کسی دیدگاه متفاوتی از یک زندگی کامل دارد.حتی اگر شکست بخوریم ما با تلاش و کوشش فراوان قصد داریم به اهداف خود برسیم  زیرا نباید زندگی را متوقف کنیم. ما باید از شکست ها یاد بگیریم و سرنوشت خود را خودمان رقم بزنیم ما همیشه باید به یاد داشته باشیم که ما شایسته اهدافمان هستیم و آنچه که اتفاق می افتد به دلیلی رخ میدهد زیرا روح برتر هدایت گر ماست.

You can also register your comment

search

Enter the word to search for

Login to account

Password recovery

Create a new account