Share this content


Added to favorites


Subconscious mind and wealth

Subconscious mind and wealth
Abstract: Release : 7 , April , 2017 3 Comment View

مشکل اکثر مردم این است ، زمانی که در کسب کارشان شکست میخورند یا سهام انها افت میکند هیچ پشتیبانی ندارند و به نظر میرسد چاره ای برای رفع این بحران ندارند .دلیل بسیاری از این ناامنی های این است که انها نمیدانند چطور با ناخودگاهشان رفتار کنند و در نهایت مشکلات زیاد انها را […]

 

مشکل اکثر مردم این است ، زمانی که در کسب کارشان شکست میخورند یا سهام انها افت میکند هیچ پشتیبانی ندارند و به نظر میرسد چاره ای برای رفع این بحران ندارند .دلیل بسیاری از این ناامنی های این است که انها نمیدانند چطور با ناخودگاهشان رفتار کنند و در نهایت مشکلات زیاد انها را از پای در می اورد.

یک مرد با یک ذهنیت فقر خودش را در شرایط فقر زده پیدا میکند اما فرد دیگری با یک ذهنیت ثروت افرین در اطراف او هر انچه که نیاز داشته باشد وجود دارد.هرگز از قبل برای این مرد فقر زده چنین زندگی در نظر گرفته نشده بود .شما میتوانید ثروتمند شوید ، میتوانید هر انچه که نیاز داشته باشید را بدست اوردید .کلمات این قدرت را دارند که ذهن شما را از افکار اشتباه پاک کند و ایده های درست را جایگزین انها کند.

در بسیاری از تحقیقاتی که انجام شده است مشکل و شکایت بسیاری از مردم این بوده است که میگویند ما ساعتها و هر روز به خود میگوییم  ” من مرفه هستم ، من ثروتمند هستم ، اما هیچ اتفاقی رخ نداده است ” اما نکته اینجاست که زمانی که این جملات را به خود میگیوند احساس میکنند به خودشان دروغ میگویند.

فردی اعتراف کرد تاکیدات را انقدر تکرار میکند تا خسته شود و میداند زمانی که تاکیدات را میگوید انها واقعیت ندارند.تاکیدات توسط خوداگاه او پس زده میشوند و بسیار متفاوت تر از انچه که در واقعیت وجود دارد هستند =.

تاکیدات زمانی اثر گذار خواهند بود که توسط ذهن یا خوداگاه مورد قضاوت قرار نگیرند بنابراین تاکیدات ساخته شده برای این فرد اشتباه بوده اند زیرا تاکیدات وجود نداشته اند.

 

ناخوداگاه فقط  باورها و اعتقادات خود را قبول دارد نه کلمات یا تاکیدات را و باورها همیشه مورد قبول  ناخوداگاه هستند.

در ادامه مطلب راه حلی را میخوانید که اکثر افراد برای غلبه با این مشکل به آن نیاز دارند.گفتن این جملات برای قبل از خواب کاربرد دارد ” زندگی من هر روز در تمامی جنبه ها بهتر و بهتر میشود ” گفتن این جمله هیچ تضادی با ذهن ندارد و توسط ناخوداگاه رد نمیشود. بنابراین او این جملات را بارها و بارها تکرار کرد ” فروش من هرروز بهتر و بهتر میشود ، من در حال پیشرفت هستم ، و هر روز ثروت بیشتری را بدست می آورم ، این تاکیدات باعث همکاری خوداگاه و ناخوداگاه میشوند که نتایج بهتری را به دنبال دارد.

مثال بالا بسیار ساده و راحت است اما راه منحصر به فرد برای برنامه ریزی ناخوداگاه تحت تاثیر قرار دادن ناخوداگاه با موضوع ثروت است که در فیلم های هالیوودی برای بنامه ریزی ذهن ببینندگان از این روش استفاده میکنند .شاید شما که در حال خواندن این مطلب هستید به خودتان میگیویید ” من نیاز به ثروت و موفقیت دارم ” بنابراین این کاری است که شما باید 3 تا 4 بار در روز به مدت 5 دقیقه تکرار کنید ” ثروت ، موفقیت ” این کلمات قدرت زیادی دارند و انها قدرت درونی ناخودگاه را نشان میدهند.

نگاه ناخوداگاه شما روی این است که شما به چه چیز توجه میکنید بنابراین با توجه به توجه شما ماهیت و کیفیت زندگی بیرونی شما را شکل میدهد.شما نباید بگویید  “من ثروتمند یا موفق هستم ” اما کلمات موفق و ثروت هیچ تضادی با ذهن شما ندارد به علاوه این  احساس موفقیت و ثروت در درون شما ایجاد میکند .

داشتن احساس ثروت ، ثروت تولید میکند .احساس موفقیت ، موفقیت تولید میکند. این را همیشه در ذهنت نگه دار.ذهن ناخوداگاه شما مانند یک بانک بزرگ جهانی است  و با هر انچه شما وارد آن کنید چه خوب چه بد یا آن را تحت تاثیر قرار دهید بزرگ میشود .

زمانی که شما برای رهن یک مسکن ترس از اینده دارید و اینکه میترسید یک چک سفید را امضاء کنید چنین افکاری را به جهان هستی ارسال میکنید ” پول به اندازه کافی وجود ندارد ” بنابراین شما شرایط منفی را به خود جذب میکنید.ذهن ناخوداگاه ترس ها و باورهای شما را دریافت میکند و بر اساس انها موانع ، کمبود ، و محدودیت در زندگی را به وجود می آورد.اما برای کسی که احساس ثروت میکند ثروت بیشتری ایجاد میکند و برای کسی که احساس کمبود میکند کمیود بیشتری اضافه میکند.ذهن ناخوداگاه به شما سود مرکب از همان چیزی که به آن توجه میکنید میرساند.زمانی که شما هر روز صبح با افکار ثروت افرین، رفاه ، ارامش ، موفقیت و ذهن خود را با این مفاهیم مشغول میکنید که همه چیز امکان پذیر است این افکار راهی را برای ورود به ناخوداگاه پیدا میکنند و ذهن به سمت کامیابی پیش میرود اما برخی مواقع ممکن است بگویید من اینکار را انجام دادم اما هیچ اتفاقی رخ نداد ممکن است شما همه چیز را اعایت میکنید اما لحظاتی بعد دوباره به حالت اولیه برمیگردید و ترس بر شما چیره میشود.

برای مثال فرض کنید شما میگویید ” من قادر به پرداخت این نیستم ” اما  قبل از اینکه از نتوانستن ها بیشتر دریافت کنید گفتن این جمله را متوقف کنید و روی تاکیدات مثبت متمرکز شوید مانند ” هر روز از همه جوانب درک من برای پیشرفت و افزایش دارایی هایم بیشتر میشود” پول نشان دهنده آزادی و ثروت است .برخی افراد در ترس از اینکه ممکن است پولشان را از دست بدهند زندگی میکنند اما تا زمانی که خون در گردش است و بدن شما سالم است دکتر به شما خواهد گفت شما سالم هستید .بنابراین زمانی که پول در زندگی شما در گردش است شما همه چیزهایی که نیاز دارید را بدست خواهید آورد و پول همیشه بیشتر از نیاز وجود دارد.

برای مثال اگر شما در حال گوش دادن به تلویزیون هستید و شما این جمله را میشنوید که بحران اقتصادی در بازار سهام ایجاد شده است در نتیجه شما احساس نگرانی و ترس میکنید زیرا شما تحت تاثیر مطبوعات و رسانه ها قرار میگیرید اما ثروت و آزادی مالی وابسته به احساس درونی و ذهنی شما ایجاد میشود.

زمانی شما در حال رساندن ایده های ثروت افرین و موفقیت به ناخوداگاه خود هستید مراقب باشید هرگز تاکیداتی مثل ” پول بد است ” ” من از پول نفرت دارم  ” را به ذهن خود را راه ندهید چنین نگرشی پول را از شما دور میکند و نتیجه ای رخ نخواهد داد.

پول برای سلامت اقتصاد هر کشور ضروری است بنابراین شما باید بیشتر از انچه نیاز دارید داشته باشید همین الان شروع کنید به باور کردن اینکه پول فوق العاده است .شروع کنید به دوست داشتن پول و با آن دوست باشید نه مانند افرادی که پول خرد خریدشان را پس نمیگیرند در اینصورت انها این فرکانس را ارسال میکنند که تو برای من بی اهمیت هستی.

زمانی که پول در کشور در جریان باشد وضعیت اقتصاد مالی خوب است بنابراین سعی کنید پول در زندگیتان در گردش باشد به ویژه در ذهنتان این را باورداشته باشید که پول خوب است به این فکر کنید که با پول چه کارهایی خوبی میتوانید انجام دهید .

اگر مشکل مالی دارید تلاش کنید تا انها را کنار بزنید .مردان و زنان بسیاری وجود دارند که با چند ساعت درهفته درامدهای نجومی را کسب میکنند انها کار سخت و تلاش سختی نمیکنند .این را باور نکنید که تنها راه ایجاد کردن ثروت زیاد و موفقیت نیاز به عرق ریختن و تلاش کردن زیاد است. راه دیگری هم برای داشتن یک زندگی بهتر وجود دارد.کاری رو انجام بده که عاشق اون هستی و از انجام دادنش لذت میبری.اگر دوست داری خوانندگی کنی شروع کن .اگر کارت رو دوست داری تا سرحد تواناییت موفق شو.

یک مدیر را میشناسم که ماهیانه 19 میلیون تومان درامد زایی میکند .سال گذشته 6 ماه کامل در گردش و سفر بود.او ذهن ناخوداگاه خود را برای داشتن این مقدار درامد متقاعد کرده بود . او به من گفت افرادی در شرکت هستند که ماهیانه کمتر از 2 میلیون حقوق دریافت میکنند .انها میتوانند بهتر باشند اما هیچ جاه طلبی و ایده ای ندارند.

پول یک عقیده در ناخوداگاه است که بخشی از فرد محسوب میشود .شما با گفتن ” من یک میلیونر هستم، من یک میلیونر هستم ” میلیونر نخواهید شد .شما زمانی ثروتتان رشد خواهد کرد که یک ذهنیت ثروتمند و موفق داشته باشید.افراد زیادی وجود دارد که در گذشته شان دست فروش بوده اند مانند تام هنکس اما الان دستمزد های نجومی را از هالیوود دریافت میکند بنابراین نگران گذشته ای که داشته اید نباشید و رو به جلو حرکت کنید.

ذهن ناخوداگاه تحت قانون فراوانی کار میکند .طبیعت سخاوتمند ، عجیب و بخشنده است  .اگر شما با زندگی بر اساس روی 10 هزار تومان معامله کنید جهان بر اساس همین مبلغ به شما پاسخ خواهد داد .بسیاری از مردم تمایل به داشتن پول بیشتر دارند اما در ناخوداگاه خود مبلغ خاصی برای خود در نظر گرفته اند در حالی که میتوانند بیشتر از این مقدار داشته باشند .در اینجا تکنیکی ساده را میخوانید که اگاهی شما از ثروت را افزایش میدهد.این تاکیدات را در روز چندین بار استفاده کنید ” من پول را دوست دارم، من از پول عاقلانه استفاده میکنم ، پول به طور طبیعی در زندگی من در گردش است ، من آن را با شادی میبخشم و چندین برابر آن به من برمیگردد ” این جملات باعث میشود نگرش درستی نسبت به پول داشته باشید.

هرگز پول را با گفتن ” پول کثیف است ، بد است ، آلوده است، باعث اتفاقات بد است ” سرزنش نکنید . شما با سرزنش کردن پول نمیتوانید آن را جذب کنید .زمانی که شما اینگونه تفکر کنید متوجه خواهید شد که ثروت واقعی بستگی به افکاری دارد که از ناخوداگاه شما می اید.

یک کارگر تمایل دارد پول بیشتری را با استفاده از فرمول بالا بدست بیاورد.یک روز صبح او با میل شدید برای نوشتن داستانی کوتاه بر اساس یکی از تجربه هایش بیدار میشود .او مینشیند و افکاری که آزادانه به ذهنش میرسد را مینویسید و از طرف نشریات مورد قبول واقع میشود بنابراین داستان های بیشتری را نگارش میکند . ثروت با افکاری که ذهنش میرسد به سمت او می اید.ذهن شما هم میتواند یک کتاب جدید ، یک اختراع جدید ، و یا بازی جدید ایجاد کند .از ناخوداگاه خود برای ساختن یک شخصیت مدیریت فروش استفاده کنید .زمانی که ناخوداگاه شما حتی ایده ای کوچک در مورد ثروت نداشته باشد نمیتوانید ایده های ثروت سازی داشته باشید.ساختن ثروت هیچ ربطی به بالا و پایین شدن بازار ندارد . ثروت خود را وابسته به اوراق قرضه ؛ پول در بانک و غیره نکنید وتمام تلاش من این است که شما را متقاعد کنم ناخوداگاه شما ثروت و پولی که در زندگی شما در گردش است میباشد.اگر فکر میکنید پول شما وابسته با ساعت کاری و کسب کار شما است شما توسط باورهایتان محدود شده اید. جهان ما جهان علت و معلول است.اگر شما در مورد پول ناراحت و نگران هستید این فقدان پول بیشتری را ایجاد میکند.نگرش ذهنی شما علت است و فقدان پول معلول آن.

این احساس فقدان پول در زندگی بسیاری از افراد وجود دارد و برای بسیاری از افراد درک این حقیقت بسیار سخت است. به عنوان مثال اگر شما میبیند که رقیب شما پول زیادی را در بانک گذاشته است و شما فقط مقدار اندکی را در حساب خود دارید شما حسادت میکنید ؟ راه غلبه بر این احساس این است که به خودتان بگویید ” این خیلی عالی نیست ” من در بهترین از این میتوانم زندگی میکنم.

من برای افراد دیگر ثروت و موفقیت بیشتری را آرزو میکنم آیا میدانید با اینکار چکار میکنید ؟ با اینکار شما ناخوداگاه خود را تحت تاثیر ثروت قرار میدهید .حسادت افکار بسیار مخربی هستند چرا که این محیط  بسیار منفی است. بنابراین ثروت به جای اینکه به سمت شما جریان پیدا کند از شما دور میشود.اگر شما توسط ثروت و موفقیت بزرگ دیگران تحت تاثیر قرار میگیرد و اذیت میشوید بلافاصله برای آن فرد ارزوی موفقیت کنید این افکار منفی در ذهن شما را خنثی میکند و با توجه به قانون ناخوداگاه باعث افزایش ثروتی که به سمت شما می اید میشود.

احتمالا افرادی را میشناسید که همیشه در حال مبارزه با مشکلات هستند و سعی در اتمام انها دارند آیا تا به حال به مکالمه انها گوش داده اید ؟ در بسیاری از موارد این مکالمات به این سمت حرکت میکند : انها به طور مداوم افرادی که موفق هستند و یک پله بالاتر از خودشان هستند را محکوم میکنند .ممکن است بگویند : او پسر رئیس است ، او کلاهبردار است ، او بیرحم است ، او شانس داشت ، و این دلیل این است که انها فقیر میمانند .انها چیزی را که میخواهند به آن تبدیل شوند را محکوم میکنند و این دلیل صحبت های انتقادی انها از همکاران و دوستانشان است زیرا انها حسود هستند و به موفقیت دیگران طمع میورزند.سریعترین راه برای ایجاد کردن ثروت دور بودن از انتقاد و محکوم کردن دیگران است.

آیا تا حالا گفته اید او شانس نداشت ؟ آیا تا به حال خانواده و بستگان خود را  سرزنش کرده اید که چرا به شما کمک مالی نکرده اند ؟ اگر اینطور است سریعا اینکار را متوقف کنید وبدانید راه سریع ثروت استفاده صحیح از ذهن است .همه منابع بینهایت در ذهن شما وجود دارند و به دنبال شما خواهند آمد اگر شما نگرش ذهنی پذیرایی داشته باشید.

اگر در زندگیتان مشکل مالی دارید این مشکلات در ذهن شما هستند و هم اکنون میتوانید این موانع ذهنی را از بین ببرید و یک شرایط روانی خوبی داشته باشید.

همانطور که امشب به خواب میروید برخی از تکنیک های گفته شده را انجام دهید ، کلمه  ” ثروت ” را بدون صدا و با احساس تکرار کنید و این کار را هر شب به عنوان لالایی انجام دهید .با کلمه ثروت با آرامش به خواب بروید و از نتایج شگفت زده شوید .ثروت و فروانی عظیمی به سمت شما حرکت میکند و این معجزات ذهن ناخوداگاه است.

You can also register your comment

search

Enter the word to search for

Login to account

Password recovery

Create a new account