How to use our subconscious to succeed?

How to use our subconscious to succeed?
Abstract: Release : 16 , September , 2016 2 Comment View

این موضوع هم از نظر عرض و هم از نظر عمق بسیار مهم است.البته سمت علمی ان یک طرف سمت اینکه میتوان از ناخوداگاه برای پوشش دادن پول،سلامتی،رابطه ،توسعه شخصیت استفاده کرد هم یک طرف. اگر شما میخواهید قابلیت های خودتان را توسعه دهید و موفقیت بیشتری را برای خود رقم بزنید شما الان در […]

 

این موضوع هم از نظر عرض و هم از نظر عمق بسیار مهم است.البته سمت علمی ان یک طرف سمت اینکه میتوان از ناخوداگاه برای پوشش دادن پول،سلامتی،رابطه ،توسعه شخصیت استفاده کرد هم یک طرف.

اگر شما میخواهید قابلیت های خودتان را توسعه دهید و موفقیت بیشتری را برای خود رقم بزنید شما الان در این مسیر قرار دارید زیرا در حال خواندن این مطلب هستید.همچنین اگر نمیتوانید زندگی خوبی را ایجاد کنید، درامد خوبی ندارید و میدانید که نیاز به اعتماد به نفس بیشتری دارید و اغلب در بیماری های گوناگون درگیر میشوید و در عین حال دنبال راهی برای تغییر هستید باز هم به شما تبریک میگویم.

 

باز هم سوال همیشگی:

ذهن ناخوداگاه چیست؟

هر روز ما چیزهای جدید را یاد میگریم و با استفاده از یادگیری های گذشته مان توسط آموزش پرورش وظایف مختلفی را انجام میدهیم وتمام اینها از ذهن اگاه ما ناشی میشود.

این در حالی است که ناخوداگاه ما مسئول همه چیز است و هر چیزی که در بدن ما اتفاق می افتد تحت کنترل ناخوداگاه است مانند تنفس کردن،ضربان قلب و غیره که ما از انها اگاه نیستیم همچنین ذهن ناخوداگاه مسئول رفتار ما و نحوه تفکر کردن ما است به طور خلاصه انچه که هویت شما است را در بیرون به شما نشان میدهد.

بیایید سعی کنیم ناخوداگاه را جور دیگر درک کینم که یک برنامه در حال اجرا است که مسئول عادتها ، باورها ،و تصویری که ما از خودمان میبینیم است .

 

ذهن ناخوداگاه چکار میکند؟

ذهن ناخوداگاه شما بسیار مطیع شما است و اجازه میدهد شما آن را برنامه ریزی کنید.در واقع این تصویری که از خودت داری در ناخودگاه تو ذخیره شده است.اگر شما تصویر یک شخص متمدن را در ناخوداگاه خود از خودتان دارید شما یک فرد بسیار توانایی هستید که هیچ مانعی نمیتواند مانع حرکت شما شود.

برای اینکه مشخص تر شود به عنوان مثال اگر شما یک فرد تعلیم دیده نیرو دریایی را در یک شب برای رفتن به یک جای که قبلا نبوده است بفرستید او بدون یک لحظه شک کردن و ترس این کار را انجام میدهد چرا که در ناخوداگاه او ترسی وجود ندارد دقیقا مثل داعش یا تروریسم.

اما در همین زمان اگر از یک طراح مد بخواهیم این کار را انجام دهد او برای اینکار نیاز به فکر کردن دارد و از انجا که ناخوداگاه طراح برای دوخت لباس ،پارچه و زیبایی برنامه ریزی شده است مبارزه در خیابان برای او یک وحشت به حساب می اید.

از این رو شما انعکاسی از نقاط ضعف و قوت خودتان که در ناخوداگاه ذخیره شده است هستید بنابراین از این مثال شما درک میکنید که هر چیزی در ناخوداگاه میتواند به واقعیت تبدیل شود.

 

ناخوداگاه چطور زندگی ما را تحت تاثیر قرار میدهد؟

 

بسیار از کارهایی که شما به طور روزمره مانند مسواک زدن،خاموش یا روشن کردن لوازم اشپزخانه با خوداگاهیتان انجام میدهید اما در موازی ان هم میتوانید به این فکر کنید که فردا برای رفتن به اداره باید یک پیراهن را بپوشید و این در الویت است که ممکن است به صورت ناخوداگاه انجام شود .

پس با توجه به این اطلاعات شما متوجه خواهید شد که حالت روحی روزمره تان ،دوستانی که دارید،موقعیت مالی و راوابط شما توسط ناخودگاه انجام میشود و بیاد بیاورید که ناخوداگاه ما یک مجموعه عظیمی از برنامه ریزی ها برای رفتار ما ،پاسخ دادن و واکنش ما را دارد.

چه بخواهید چه نخواهید شما یا از زندگیتان خوشحال هستید یا نیستید و همه اینها به ناخوداگاه شما نسبت داده میشود و میتوان گفت که اینگونه برای شما برنامه ریزی شده است .

 

چرا برخی از مردم موفق به بدست اوردن نتاجی میشوند که دوست دارند ؟

فرض کنید شما در حال تلاش برای کاهش وزنتان یا کسب دارمد بیشتر هستید در این زمان شما در حال ضربه زدن با باورهایتان هستید که ایا توانایی انجام این کار را دارید یا خیر و یا اینکه تصوری از خود دارید که بسیار ضعیف هستید و قادر به انجام دادن ان نیستید و شما اقدام به کاهش وزن و یا درامد بیشتر میکنید و تمام فعالیت های شما از باورهایی که در ناخوداگاهتان است میگذرد پس اگر شما ایت تصویر را از خود داشته باشید که یک فرد چاق چقدر باید برای کاهش وزن تلاش کند و این روند سخت است ممکن است نتایج رضایت بخش نباشد.

و در مثال مشابه اگر شما این باور را محکم نگه دارید که من برای جذب پول یک فرد خوبی نیستم شما امکان ندارد بتوانید درامد بیتشر یا هر چیزی را به سمت خود جذب کنید.

و راه حل واقعی این است که ما باید در سطح ناخوداگاهمان به جای سطح خوداگاهمان فکر کنیم .

how-to-use-your-subconscious-mind-to-be-successful3

آیا میتوان ناخودگاه را برای نتایج جدید برنامه ریزی کرد؟

خوشبختانه بله این امکان وجود دارد که شما برای اهدافی که در زندگیتان دارید ناخوداگاهتان را برنامه ریزی کنید .

 

چگونه میتوان ناخودگاه را برای نتایج جدید برنامه ریزی کرد؟

گفته شده است که ناخودگاه یک خدمتکار بسیار خوب است اما استاد بسیار بدی است و با تکرار عبارت های تاکیدی پنهان میتوان این خدمتکار را برنامه ریزی کرد.

شما و هر کسی تقریبا هر روز این کار را انجام میدهد برای مثال زمانی را بیاد بیاورید که میخواستید رانندگی را یاد بگیرید در اوایل شما محکم فرمان را در دستانتان میگیرید و چشمتان مستقیما به جاده است حتی پلک نمیزدید .حرکتهای بسیاری بوده اند که شما باید انها با یاد میگرفتید اما یا اینکه فراموش کردید یا اشتتباه یاد گرفتید در اینجا خوداگاه شما رانندگی را یاد گرفته است اما بعد از چند روز یا چند جلسه شما یک راننده خوب و ماهر شده اید و کاملا به قوانین راهنمایی و رانندگی تسلط دارید و به حدی یاد گرفته اید که گاهی با مسافران صحبت میکنید یا گاهی حتی با تلفن همراهتان صحبت میکنید.

پس نتیجه میگریم که ناخوداگاه شما رانندگی را یاد گرفته است و شما از رانندگی کردن آزاد میشوید و میتوانید کارهای دیگر را انجام دهید و ماشین شما روی خلبان خودکار است و حالا رانندگی برای شما تبدیل به یک عادت شده است .

ممکن است این را شنیده باشید که افراد موفق میگویند برای رسیدن به اهدافتان استمرار و پشتکار نیاز است .

بنابراین با قرار دادن یک برنامه ریزی جدید برای رسیدن به اهداف یا تصویر و صفات شخصی خودتان قادر به انجام دادن کارهایی هستید که شما را به هدفتان میرساند.

درصورتی که یک برنامه ریزی منفی در سیستم شما وجود داشته باشد شما میتوانید آن را با یک برنامه صحیح و درست که شخصیت شما را ارتقا میدهد ان را تغییر دهید.

پس مطعن شوید که برنامه ریزی صحیح به طور کامل جاسازی و در ناخودگاه شما قرار گرفته است زیرا خلبان اتوماتیک برای مدیریت سیستم شما به زمان نیاز دارد .

 

قوانین ذهن ناخوداگاه

همانطور که قبلا ذکر شده است ناخوداگاه یک خدمتکار خوب اما یک استاد بد است و با تکرار یاد میگرید نه با منطق زیرا اصلا منطق ندارد و هر انچه را که با تکرار به او بگویی میپذیرد اما در حالت عادی بسیار تکرار کردن مشکل است زیرا خوداگاه مانند یک دروازه بان مراقب کلمات ورودی است .

روش های برنامه ریزی ناخوداگاه

قدرتمند ترین روش که توسط دانشمندان مورد تایید قرار گرفته است استفاده از روش پنهان است که در عین حال بسیار ساده اما بسیار قدرتمند است.

 

یک نکته برای گرفتن نتیجه بهتر

اگر میخواید سریعتر به موفقیت برسید خواگاه و ناخودگاهتان را با هم هماهنگ کنید.

ذهن ناخوداگاه میتوانید اهداف را ایجاد کند و تصمیم بگیرد  چه چیز برای شما خوب است و چه چیزی را نباید انجام دهید .

ناخوداگاه 24 ساعت 7 روز هفته در حال ضبط و برنامه ریزی کردن است تا به بهترین نحو بتواند کار کند.

با یادگیری کنترل ناخوداگاه خودمیتوانید زندگی خود را بهبود ببخشید و کنترل بسیاری از جنبه های زندگی خود را به عهده بگیرید .

استفاده اگاهانه از قدرت بینهایت ناخوداگاه اهداف شما را در زندگی ایجاد میکند.

اگر این پست را دوست داشتید ان را حتما با کسانی که اهدافی در زندگی دارند معرفی کنید…..

حالا با خواندن این مطلب شما این را میدانید که باید برای موفقیت به بهترین نحو از ناخوداگاهتان استفاده کنید.

 

 

 

You can also register your comment

search

Enter the word to search for

Login to account

Password recovery

Create a new account