Questions to be answered

How does Monyms software work?

مانی ام اس به شما کمک میکند با فلش زدن عکس ها و پیام ها بر روی صفحه کامپیوتر در حین اینکه در حال بازی کردن یا کار با کامیپوتر هستید ذهنتان را برای رسیدن به اهداف تنظیم کنید.این تاکیدات با سرعت بسیار زیادی بر روی صفحه نمایش داده میشوند که شما به سختی میتوانید انها را ببینید ( برای دیدن این تاکیدات میتوانید سرعت ان را کاهش دهید و بعد ان را به حالت اولیه برگردانید) اما ذهن ناخوداگاه کاملا انها را جذب میکند این قدرت پیام های پنهان است.تاکیدات ما میتواند به شما کمک کند تا به اهداف ویژه خود مثل بهبود تمرکز ،غلبه بر عادات بد،افزایش اعتماد به نفس،کاهش وزن،و یا هر چیز دیگری برسید.زمانی که شما از کامپیوتر خود استفاده نمیکنید میتوانید از محافظ صفحه نمایش خود برای تقویت نتایج خود از تاکیدات و تصویر استفاده کنید.

آیا پیام های پنهان و تصاویر واقعا کار میکنند؟

کاملا.در واقع این روش بسیار قدرتمند است دولت ایلات متحده این روش را برای تبلیغات تلویزیونی ممنوع کرده است دها مقاله از افرادی که از این روش استفاده کرده اند را در این صفحه میتوانید ببینید در نظر داشته باشید این روش هنوز در ایران استفاده نشده است و اولین بار توسط این سایت ارائه شده است اما افراد زیادی با این روش تغییرات را در زندگیشان ایجاد کرده اند.لطفا شما با نتایج جدیدتان برای تبلیغ این روش در همین صفحه نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ناخوداگاه چه قدرتی را به زندگی من میدهد؟

ذهن ناخوداگاه قسمت پنهان زندگی شماست.بسیاری از ما چیزهایی را به زندگیمان جذب میکنیم که بدون آگاهی و انتخاب ماست به عنوان مثال : یک کودک وقتی در یک فیلم ثروتمندان را ادمهای کثیف و فاسد میبنید این نگرش ریشه عمیقی در ناخوداگاه او ایجاد میکند که تلاش های او برای بدست اوردن ثروت بی نتیجه میشود.مانی ام اس میتواند باورهای ناخوداگاه شما را تغییر دهد تا انها برای دست یابی اهداف شما متوقف شوند.

چطور عکس های که اضافه میشوند کارمیکنند؟

این یکی از قدرتمند ترین قسمتهای نرم افزار است .یک تصویر ارزشش بیش از هزار کلمه است و ناخوداگاه تمایل دارد تفکرات شما را در این عکس را جذب کند.این یکی از نقاط قوت ناخوداگاه است برای دست یابی موثرتر و سریع تر پیشنهاد میکنیم به تاکیدات خود بیش از یک عکس را اضافه کنید.

چقدر سریع میتوانم نتایج را ببینم؟

این به دو عامل بستگی دارد:
1) میل فرد برای دست یابی به تغییرات 2) نوع پیام پنهان انتخاب شده.
برخی اهداف برای بعضی از افراد به راحتی رخ میدهد. با سخن گفتن شما میتوانید رویاهایتان را به یاد بیاورد.شما ممکن است نتایج را درشب اول ببینید به هر حال اگر شما هیچ تمایلی ندارید و فقط از روی کنجکاوی میخواهید استفاده کنید نتایج دیرتر یا اصلا رخ نمیدهند .این روش یک اسباب بازی نیست یک قدرت است ما توصیه میکنیم دو تا از برترین خواسته های خود را در ماه اول انتخاب کنید و خودتان ببینید که نتایج چطور سریع رخ میدهد.

آیا این برنامه اثری بر سرعت کامپیوتر من خواهد گذاشت؟

به طور کلی نه،برنامه نویسان این نرم افزار حداقل مدرک کارشناسی برنامه نویسی را دارا هستند آنها از آخرین تکنولوژی برای سرعت و تاثیر گذاری آن استفاده کرده اند مگر اینکه شما از نرم افزار های پر حجم دیگری هم استفاده کنید.

برای بهترین اثر گذاری چند دسته پنهان را میتوانم انتخاب کنم؟

ما به شما توصیه میکنیم دو تا از برترین حوزه های زندگیتان را انتخاب کنید و تمرکز کردن روی آنها بسیار مهم است .30 روز با این برنامه کار کنید و نتایج قابل توجهی را در زندگیتان ببینید .

آیا نوشتن تاکیدات توسط خودم مشکلی در روند ایجاد میکند؟

برای بهترین نتیجه تاکیدات را بین 10 کلمه یا کمتر نگه دارید.تاکیدات گفته های مثبت هستند و باید اینگونه نوشته شود به عنوان مثال "من دوست دارم هوای آزاد را تنفس کنم" نه اینکه نوشته شود "من در آینده سیگار نمیکشم" از واژه های که در آن نفی استفاده شده است اجتناب کنید به عنوان مثال به جای گفتن "من چاق نیستم "باید بگویید " من لاغر و متناسب هستم".اگر شما نمیتوانید موضوع مناسب خود را پیدا کنید شما میتوانید خودتان آن را ایجاد کنید یا موضوع خود را به ما ایمیل بزنید و ما با کمترین هزینه پیام آن را برای شما آماده میکنیم و اگر درخواست این موضوع از طرف کاربران زیاد باشد ما آن را جزء دسته بندی ها قرار خواهیم داد.

در برخی از تاکیدات جمله "من" با "شما" جایگزین شده است ایا دلیلی برای این کار وجود دارد؟

بله ."شما" از یک شخص ثالث می اید بنابراین به جای گفتن "من موفق هستم" ما گاهی اوقات میگوییم که "شما موفق هستید" اینگونه ذهن میپذیرد که این تاکید مثبت از بازخورد یک سوم شخص است که این به موضوع هینوتیزم برمیگردد و در اغلب موارد هم از "من" به جای " شما" استفاده کرده ایم.

آیا بعد از اجرای این برنامه چیزی هم احساس خواهم کرد؟

بله بسیاری از افراد بعد از استفاده متوجه یک تغییر کوچک در زندگی خود میشوند.اهداف و باورهای شما در ذهنتان شروع به تعییر میکند . شما متوجه تغییراتی در اطرافتان خواهید شد احساس موفقیت،اعتماد به نفس و اینکه همه چیز ممکن است.

آیا نرم افزار بهتر از تاکیدات صوتی و تصویری است؟

بله تاثیر گذاری آن بهتر است و اینگونه نیازی به خرید تک تک البوم ها نیست.این نرم افزار کنترل کامل زندگیتان را به شما میدهد.شما میتوانید زمان متفاوتی را برای گوش دادن به پیام های پنهان اختصاص دهید اما فقط تاکیدات مثبت که مربوط به ان هدف میشود را دریافت خواهید کرد.اما با نرم ازار شما دقیقا میتوانید آن چیزی را که خودتان میخواهید با اضافه کردن عکسها به ناخوداگاهتان ارسال کنید و قسمت هیجان انگیز این نرم افزار این جاست که شما در حین بازی یا وب گردی و یا دیدن فیلم میتوانید از این نرم افزار استفاده کنید و ذهنتان را به مرور برنامه ریزی کنید.

search

Enter the word to search for

Login to account

Password recovery

Create a new account