Why Travel is Important to Succeed?

Why Travel is Important to Succeed?
Abstract: Release : 14 , April , 2018 1 Comment View

این موضوع بسیار مهم است که ما چقدر خوش شانس هستیم که در دورانی زندگی کنیم که در آن تکنولوژی مانند تلفن های همراه، چت ویدیویی، کنفرانس های ویدیویی همه ما را به هم نزدیک تر کرده است. به عنوان مثال، یک چت ویدیویی برای ارتباطات و ویدئو کنفرانس با سرعت بالا برای اهداف تجاری […]

 

این موضوع بسیار مهم است که ما چقدر خوش شانس هستیم که در دورانی زندگی کنیم که در آن تکنولوژی مانند تلفن های همراه، چت ویدیویی، کنفرانس های ویدیویی همه ما را به هم نزدیک تر کرده است. به عنوان مثال، یک چت ویدیویی برای ارتباطات و ویدئو کنفرانس با سرعت بالا برای اهداف تجاری و آموزشی استفاده می شود و این تقریبا نیاز به جمع آوری امکانات فیزیکی برای برگزاری کنفرانس را از بین می برد با این حال، دلایل معتبری وجود دارد چرا سفر کردن برای موفقیت و کامیابی مهم است.

 

گرچه ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد، اما در اینجا چند مورد مهم را بررسی می کنیم:

 

قرارداد بستن یک معامله تجاری فناوری دیجیتال بسیاری از قوانین کسب و کار را تغییر می دهد مانند امضای دیجیتال، انتقال پول انلاین و غیره. بسیاری از خدمات مبتنی بر تحت وب و اینترنت مانند کنفرانس ویدئویی، چت وب، کنفرانس مجازی، و غیره برای صحبت کردن از یک نقطه دنیا به نقطه دیگر استفاده میشود. اما هنوز هم بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند قبل از امضای قرارداد نهایی یک جلسه حضوری داشته باشند.

از نظر روان شناسی، یک تاجر با فردی را که شخصا با آن ملاقات کرده، بیشتر از با کسی که به صورت تلفنی ، ایمیل، کنفرانس ویدیویی و غیره ارتباط برقرار می کند اعتماد می کند.

ارتباط بسیار راحت با دفترکار، خانه، یا حتی زمانی که شما در تعطیلات هستید، با یک ضربه انگشت انجام میشود با این حال ارتباط دیجیتالی از نظر زمان نسبت به ارتباط حضوری برتری دارد  به این ترتیب، فردی که به دنبال یافتن شرکای تجاری خود است، به راحتی میتواند کسب کار خود را افراد بیشتری معرفی کند.

تغییر محیط

با سفر کردن و دیدن محیط های جدید ذهنیت باز تری در مورد کسب کارتان پیدا میکند که با طراحی محصولات و ارائه خدمات جدید و یا طراحی جدید داخلی ، بخش مشاوره با مشتریان می تواند شما را به سمت موفقیت هدایت کند به این معنی است که شما با تغییر در طراحی کسب کار خود به مکان مشتریان احتمالی آینده سفر می کنید و سعی می کنید سفارشات خود را از آنها دریافت کنید. به این ترتیب مشتریان بیشتری را برای کالاها یا خدماتی که به انها می دهید جذب می کنید این راه دیگری برای افزایش موفقیت و کامیابی شماست.

 

ارتباطات جدید شبکه ای

هنگامی که مسافرت می کنید، مخصوصا زمانی که مسافرت بین المللی را انجام می دهید، افراد جدیدی را می بینید و بعضی از آنها به عنوان دوستان اصلی، مخاطبین خاص، خریداران، فروشندگان و یا حتی شرکت های وابسته به کسب و کار شما هستند حتی اگر به طور مستقیم انها را نبینید، برخی افراد ممکن است اطلاعات مفیدی در مورد فرصت های تجاری ، افراد دیگر یا اطلاعات بازار کار به شما ارائه دهند.

فرصت های شغلی حرفه ای و بهتر در صورتی که در جستجوی شغل هستید، سفر و ملاقات با افراد جدید می توانید درب های فرصت های شغلی جدید و مسیرهای شغلی جدید  را برای شما باز کند. آیا این نمی تواند راهی عالی برای افزایش درآمد، رونق کسب کارتان و افزایش سطح موفقیت شما باشد؟

 

مدیریت بهتر کسب و کار فرض بر این است که شما در موقعیت بالاتری در سطح مدیران و یا در موقعیت رهبری شرکت خود هستید و شرکت شما در بسیاری از مکان ها شعبه دارد از این رو، این ایده خوبی است که در واقع به این مکان ها سفر کنید تا احساسات اولیۀ محیط کسب و کار و شرایط کسب و کار آن موقعیت را بدست آورید.

سفر کردن شما به شعبه های کارتان می تواند الهام بخش و انگیزه کارکنان  شما باشد برای دریافت کردن تمامی مزایای سفر کردن به شعبات کاریتان باید به آن شهرها سفر کنید، کارمندان خود، فروشندگان و مشتریان خود را ملاقات کنید. با آنها ارتباط برقرار کنید، به مشکلات و نظریات پیشنهادات انها گوش دهید. پس از انجام اقدامات مناسب کسب و کار خود را بهبود بخشید که این موفقیت و کامیابی بیشتری به برای شما به همراه خواهد داشت.

 

ایجاد یک پایگاه دانش قوی این بسیار راحت است که در همان محل قبلی خود زندگی کنید و روتین سال های قبل را ادامه دهید اما اگر خودتان را به چالش بکشید و از منطقه راحتی خود برای کسب مهارت و دانش جدید بیرون بیایید سفر بسیار ضروری است.مسافرت شما را به فرهنگ های جدید می برد، شما را با ایده های جدید آشنا میکند و به شما امکان می دهد مهارت های جدیدی را یاد بگیرید و همچنین می توانید تحصیلات رسمی یا آموزش های ویژه ببینید.

همه این ارزش ها به شخصیت کلی شما اضافه می شود و شما می توانید یک منبع اطلاعاتی قدرتمند از اطلاعات، مهارت ها، دانش ها ، تجربه ها، ارتباطات، و خیلی بیشتر باشید. شما آگاه تر شده اید و اعتماد به نفس بیشتری دارید و کسب این ویژگی ها برای رسیدن به سطح های موفقیت بالاتر، رفاه و ثروت بیشتر در طول زمان رخ میدهد.

چرا باید به طور منظم سفر کنید؟ این سحر و جادو است که سفر درهایی از بینهایت فرصت را برای شما باز می کند. دسترسی  به افراد جدید تنها از طریق سفر های محلی، مسافرت های ملی و مسافرت های بین المللی انجام می شود.

 

وقتی میخواهید سطح موفقیت و ثروت خود را بهبود ببخشید، به سفر کردن فکر کنید.


 

You can also register your comment

search

Enter the word to search for

Login to account

Password recovery

Create a new account