when-you-have-to-believe-in-yourself

when-you-have-to-believe-in-yourself
Abstract: Release : 20 , April , 2018 5 Comment View

آیا به خودتان باور دارید؟ این که آیا پاسخ شما “برخی مواقع” باشد یا  “تقریبا همیشه” ، بدانید شما تنها نیستید بسیاری از مردم در شرایطی زندگی می کنند که بسیار پایین تر از توان بالقوه انها است و فقط به این دلیل که انها به خودشان اعتماد ندارند زمانی که شما به خودتان اعتماد […]

 

آیا به خودتان باور دارید؟ این که آیا پاسخ شما “برخی مواقع” باشد یا  “تقریبا همیشه” ، بدانید شما تنها نیستید

بسیاری از مردم در شرایطی زندگی می کنند که بسیار پایین تر از توان بالقوه انها است و فقط به این دلیل که انها به خودشان اعتماد ندارند زمانی که شما به خودتان اعتماد نداشته باشید این عدم اطمینان به خود می تواند منبع بسیاری از مشکلات زندگی باشد.با این حال، همه ما روزهایی در شرایط نگرانی، اضطراب، استرس و درد بوده ایم. ما در این زمین نیامده ایم که در فقر یا نگرانی زندگی کنیم … ما اینجا هستیم تا مثل نور بدرخشیم. نبوغ درون شما ساکن است زیرا شما نیز مانند همه افراد موفق و نابغه همان بدن و ذهن را دارید .

شما روی این سیاره هستید تا از تمام چیزهای خوب زندگی لذت ببرید و در عشق و آرامش باشید.

شما اینجا هستید تا با توانایی هایتان به دیگران کمک کنید شما قدرت کنترل زندگی خود را دارید. برای انجام این کار، باید این حقیقت را بپذیرید باید به خودتان اعتقاد داشته باشید. اغلب افراد نه تنها به خود و توانایی هایشان اعتماد ندارد  بدتر از آن اغلب نظرات دیگران را نسبت به خود ارزیابی میکنند.

چطور یک فیلم کودکانه به شما آموزش میدهد خودتان را باور کنید؟

یک درس شگفت انگیز در مورد اعتقاد به خود و درک توانایی های فردی در فیلم ® هواپیماها®  وجود دارد.

داستان هواپیماها در مورد یک هواپیمای سم پاشی به نام داستی است که عاشق پرواز کردن است اما به خاطر ترس از ارتفاع همیشه نزدیک به زمین پرواز می کند طوری که زمان سم پاشی مزارع در رویایی مسابقه با هواپیماهای جنگنده است تا اینکه تصمیم میگرید وارد مسابقات شود و توانایی های خودش را محک بزند و با کنار زدن ترس های خود میتواند بر دیگر هواپیماهایی که برای مسابقه طراحی شده بودند پیروز شود به این دلیل که او به خودش ایمان آورد و اعتماد کرد.

این نکته در فیلم بسیار مهم است که داستی اهمیتی به حرف دیگران نمیدهد که در مورد او چه میگویند و چرا یک هواپیمای سم پاش به مسابقه امده است و این زمانی که است که میتواند محدودیت های خود را بشکند. داستی هنوز هم می داند که نسبت به دیگر هواپیماها دچار کمبود هایی از نظر امکانات است با این حال هنوز هم علاقه مند به مسابقه دادن و برنده شدن است در حقیقت، او برای نخستین بار می خواهد عظمت و توانایی خود را ببیند و او تلاش می کند که برنده شود.

 سوال من برای شما:

  1. آیا داستی هستید؟ کسی که در خلوت خود می گوید: «این من هستم و به خودم افتخار می کنم
  2. آیا شما در مورد حرف هایی که دیگران فکر در مورد شما می زنند نگران هستید؟

 

عدم اعتقاد به خود، نارضایتی در دیگر جنبه های زندگی را به شما خواهد داد. رسیدن شخصیت واقعی خودتان ممکن است نیاز به شجاعت بسیار بالایی داشته باشد اما این کلیدی است که تمام زیبایی ها زندگی را به شما هدیه میدهد.بنابراین، اجازه دهید ارتقا پیدا کنید اجازه دهید عادت مثل نگرانی در مورد حرف دیگران از فکر شما بیرون بروند ، اجازه دهید از عادت هایی که شما را روی سطح زمین نگه داشته است رها شود و ترس های خود را از بین ببرید.

هیچ کس نمی تواند زندگی شما را نجات دهد مگر اینکه به خودتان باور داشته باشید.

با قلب و روح خودت را باور کن. نگران نباشید، شما واقعا شگفت انگیز هستید … وقت آن است که به طور کامل این حقیقت را بپذیرید.

You can also register your comment

search

Enter the word to search for

Login to account

Password recovery

Create a new account